Dekoratif Ayna


Açıklama: Ayna sticker olarak da adlandırılan yeni dekorasyon malzemesi.
Kategori: Ürünler - Firmalar
Eklenme Tarihi: 25.Mayıs.2010
Geçerli Tarih: 21.Mayıs.2019, 14:21
Site: Duvar Kağıdı - Kaplama Portalı
URL: http://www.duvarr.com/haber_detay.asp?haberID=41


Duvar süslemenin ön plana çıktığı son dönemde, dekorasyon malzemeleri arasında kendisine yer bulmayı başaran dekoratif aynalar.

Pleksiglass malzemeden lazer kesimi ile üretilen akrilik malzeme duvarları süslüyor. Çeşitli şekil ve ölçülerde kesilmiş olan malzeme çift taraflı bant ile salonlarda, yatak odalarında, mutfaklarda ve iş yerlerinde duvar süslemede kullanılıyor.Piyasada birçok çeşidi bulunan bu dekoratif malzemeler çoğu zaman kataloglarında ya da satışının yapıldığı e-shoplarda gösterilen resimler gibi olmuyor. Ürün ölçüleri verilirken, çok parçalı ürünlerin serpiştirilmiş halinin en ve boy ölçüleri verildiğinden ve fotomontaj ile elde edilen resimlerde boy oranı normalden fazla gösterildiğinden aldatıcı oluyor.


Satın alacağınız ürünün parça boylarını dikkatlice inceleyiniz. Başka bir yerde daha ucuz olduğunu düşünerek satın aldığınız aslında diğerinin yarı boyutlarında olabilir.
Sitemiz resim galerisi bölümünden, birbirinden güzel modelleri görebilirsiniz. Dekoratif Aynalar

Dekoratif ayna çeşitlerini görmek ve beğendiğiniz ürünü güvenle satın alabilmek için www.aynasepeti.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. GTS Yapı Dizayn ile 0212 514 00 67 telefondan iletişime geçebilirsiniz.