4G Black-Gold ile Yarışta


Açıklama: Yerli duvar kağıdı üreticimiz 4G yeni ürünleri ile yarışa devam ediyor.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 03.Nisan.2010
Geçerli Tarih: 31.Mayıs.2020, 15:57
Site: Duvar Kağıdı - Kaplama Portalı
URL: http://www.duvarr.com/haber_detay.asp?haberID=38


Renk ve desen çeşitliliği ile pazarın büyük bölümünü eline geçiren ithal duvar kağıtlarının çok gerisinde kalan yerli üreticilerimiz, desen konseptleri ile kalitelerini de revize ederek sektördeki yerlerini korumaya, geliştirmeye çalışıyor.

Golden, Black-Gold gibi markaların üretimini gerçekleştiren 4G Duvar Kağıtları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin GENCER'den çalışmaları hakkında bilgi aldık.

Hüseyin GENCER yaptığı açıklamada," İthal duvar kağıtları ile hangi parkurda rekabet etmemiz gerektiğini doğru çözümlemek gerekiyor. Malzeme kalitesi, üretim teknolojisi ve desen konseptleri ile farklı gibi görünen bu kaplamaların yanında, kendi üretimimiz ürünlerin de yeteri miktarda tüketimini sağlamak için çeşitli çalışmalarda bulunuyoruz.

Golden marka duvar kağıtlarımızın ardından daha farklı bir konsepte sahip Black-Gold serisi duvar kağıtlarımızın üretim ve satışını başarı ile sürdürmekteyiz. Bu kalite, desen ve renklendirme anlamında çok farklı bir malzeme, değişik baskı teknikleri ile çok farklı renk tonları ve desenler ürettik. Ülkemizde ve ihracat yaptığımız ülkelerdeki tüketim memnun edici seviyede sürmektedir.

Bunun ile de yetinmeyip, bir Ar-Ge ekibi kurarak, ne gibi geliştirmeler yapabileceğimizin araştırması içine girdik. Ar-Ge ekibimiz kısa vadede ulaşmak üzere kendisine 3 hedef belirledi. Bu 3 hedefe ulaşmak için gerekli adımları atıyoruz.

Belli bir plan ve süre zarfında Ar-Ge ekibimizin tasarladığı ürünleri piyasada göreceksiniz.

İlk çalışmalarımız bitme aşamasına geldi ve bu yeni ürünlerimiz bir ay içerisinde tüketilebilir hale gelecektir.

İkinci ve üçüncü aşamaların zamanları planlanmış ve yatırımları yapılmıştır.

4G Duvar Kağıtları, duvar kağıdı olan her yerde olmaya devam edecektir. Duvarr.com web sitesinin taraf gözetmeksizin yaptığı yayınlar, sektör üyeleri arasında kurduğu haber alma ve paylaşım ortamı için de teşekkür eder, yayın hayatında başarılar dilerim." dedi.

Duvarr.com ekibi olarak 4G'ye başarılarının devamını diliyor ve teşekkür ediyoruz.